• (0 506 ) 771 7697
  • destek@cnp.web.tr

Hakkımızda

Cnp Soft Neler Yapar?

Cnp Soft; Tasarım, Yazılım, Hosting ve Domain gibi internet ve web uygulamalarına dair tüm hizmetleri vermek üzere 2005 yılında faaliyete geçmiştir. Gelişimi, tecrübesi ve müşteri portföyü ile ürün yelpazesini genişletmiş ve günümüzde; mobil cihaz tabanlı yazılımlar, mobil cihaz uyumlu web sayfaları, interaktif web sayfaları, internet tabanlı tasarım projelerinin yanı sıra, internet tabanlı yazılımlar, e-ticaret altyapıları gibi hizmetleri de kullanımınıza sunmuştur. Kurumsal veya bireysel tüm hosting ihtiyaçlarınız iin hizmetinizdeyiz. Netesta, Borusan Telekom, Godaddy, NicTr, Limon Host gibi güçlü kurumsal çözüm ortaklarımız ile kesintisiz ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

success

Hukuk Ofisleri İçin Masraf Yönetim Sistemi

Hukuk büronuzun ön muhasebe işlemlerini kolay takip etmenize, istediğiniz her yerden, her tür internet erişi sağlayan akıllı telefon, tablet, netbook, notebook, pc, smart tv gibi araçlarla her tür işletim sistemi ile(platform bağımsız i OS, Windows, Linux) masraf ve belgelerinize erişiminizi mümkün kılan, müvekkillerinize daha düzenli ve verimli bir şekilde hizmet vermenizi kolaylaştıracak bir masraf yönetim sistemidir.

Detaylar
video

Başlıca Hizmetlerimiz

Program Yazımı

Sektörlere özel program yazımı ve program yazdıracak firmalara yazılım desteği verilmektedir. Ayrıca cep telefon uygulamaları geliştirilmektedir.

Domain & Hosting

Sektörlere özel program yazımı ve program yazdıracak firmalara yazılım desteği verilmektedir. Ayrıca cep telefon uygulamaları geliştirilmektedir.

İnternet Site Tasarımı

İhtiyaçlarınız doğrultuda, .Net platformunda isteğe bağlı olarak kontrol paneli ile erişim mümkün olan internet sitelerinin tasarım ve yapımı

E-posta Hizmetleri

Çok güçlü spam filitremiz ile firmanızın elektronik posta ihtiyaçları için alt yapı hizmetini %99 erişim garantisi ve %100 müşteri memnuniyeti ile sunmaktayız.

Teknik Servis

Firmalara hosting ve domain desteği ile beraber sunucu, pc bakım ve alt yapı uygulamaları ve bakım desteği verilmekltedir.

Teknik Destek

Müşterilerimizin teknik destek taleplerini çalışma saatleri içinde telefon ve eposta ile diğer zamanlarda 7/24 cevaplıyoruz.

Takım Arkasaşlarımız

Timply dummy text the printing typesetting industry

Sitenizin içeriğini ve veri trafiğinizi SSL ile uygun fiyatla güvence altına alın.

© Copyrights Cnp 2017. All rights reserved. Designed by CNPSOFT